Električar/električarka-pomoćni električar/pomoćna električarka  HZZ OGLAS

ELEKTRO ZP GROUP društvo s ograničenom odgovornošću za elektroinstalacijske radove i rashladnu tehniku
Mjesto rada:
Donja Višnjica
Rok prijave:
02.11.2022.

Mjesto rada:
DONJA VIŠNJICA, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
mobitel: 098 9386506
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: izvođenje elektroinstalaterskih radova u Republici Hrvatskoj ili inozemstvu (rad na kućnim instalacijama, u industriji, rad na pokretnim linijama, održavanje i sl. ).
Na natječaj se mogu prijaviti osobe sa završenom srednjom školom (elektro usmjerenja). Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima ali nije uvjet za zapošljavanje. Postoji mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme uz probni rad od mjesec dana. Prilikom rada na udaljenijim područjima Republike Hrvatske, poslodavac osigurava i snosi troškove smještaja i prijevoza. Prilikom rada u inozemstvu, poslodavac osigurava i snosi troškove smještaja i prijevoza. Radnici/radnice će biti izaslani/izaslane temeljem ugovora o poslovnoj suradnji. Poslodavac nudi rad u dinamičnom okruženju, uz redovita i stimulativna primanja. Za kandidiranje je potrebno dostaviti pisanu zamolbu i životopis.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123091617
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje