Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 24.09.2015. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Ekspert za kontroling (m/ž)

- dan do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.09.2015.
Mjesto rada: Zagreb

Opis radnog mjesta:
  • unaprjeđenje i razvoj troškovnog modela
  • analiza profitabilnosti usluga i proizvoda
  • izrada periodičnih izvještaja iz područja odgovornosti za interne i eksterne korisnike
  • sudjelovanje u procesu formiranja cijena
  • sudjelovanje u oblikovanju informacijskih sustava iz područja odgovornosti
Uvjeti:
  • VSS ekonomskog ili drugog odgovarajućeg usmjerenja
  • poželjno iskustvo u izradi troškovnih modela u reguliranoj djelatnosti
  • znanje engleskog jezika (minimalno B2 razina)
  • najmanje 5 godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima
  • napredno poznavanje rada na računalu (prvenstveno MS Office Excel)
Osobine kandidata:
  • izražene analitičke vještine
  • samostalnost u radu i preuzimanje inicijative
  • prilagodljivost promjenama u okruženju
  • sposobnost out – of – the – box razmišljanja
  • izražene komunikacijske vještine
  • fokusiranost na ispunjenje ciljeva i poštivanje zadanih rokova

Vaše ponude sa životopisima pošaljite najkasnije do 25.09.2015. putem donje Brze prijave.