Edukator/ica

Mjesto rada:
Višnjan
Rok prijave:
20.01.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Edukator/ica zadužen/a je osmišljavanje, provedbu i organizaciju radionica i edukacijskih projekata u sklopu jednodnevnih i višednevnih znanstvenih kampova za djecu i mlade. Edukator/ica je zadužen/a za provedbu stručnog rada u svom polju interesa, a u zavisnosti o tekućim programima Ustanove. Također izvršava druge povezane poslove.

Određeno na godinu dana, uz mogućnost produženja. Probni rok u trajanju od 3 mjeseca.
Posebne pogodnosti:
• mogućnost smještaja
• dinamično radno okruženje
• mogućnost usavršavanja i sudjelovanja na edukacijama i konferencijama
• nakon perioda uhodavanja, fleksibilno radno vrijeme
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za prijavu:
• visoka stručna sprema ili magistar struke (prirodoslovnog, tehničkog ili društvenog usmjerenja)
• želja za direktan rad s djecom i mladima
• urednost i sistematičnost u radu, izražena proaktivnost i spremnost na brzo stjecanje novih znanja
• organizacijske sposobnosti i komunikacijske vještine
• korisnička znanja Microsoft Office alata (Windows i Office)
• izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• posjedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Prednost će imati osoba koja:
• ima iskustvo rada ili volontiranja u edukaciji djece i mladih, posebno u STEM području
• je sposobna samoinicijativno rješavati probleme, a istovremeno pokazuje sklonost timskom radu
• ima iskustva u znanstvenom i/ili stručnom radu
• ima sposobnost rada u agilnom i dinamičnom okruženju.

Prijava mora sadržavati sljedeće:
– motivacijsko pismo (do 2000 znakova, uključujući razmake)
– životopis
– dokaz o stručnoj spremi; dokaz o ukupnom radnom stažu; dokaz o radnom iskustvu; dokaz o volonterskom iskustvu na sličnim poslovima (ukoliko je primjenjivo)

Prijavom i dostavom dokumenata na ovaj natječaj, suglasni ste s odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka (EU) 2016/679 (uredba) i dajete privolu Znanstveno edukacijskom centrau Višnjan za njihovu obradu. Vaši osobni podatci biti će registrirani u bazi podataka ustanove Znanstveno edukacijski centar Višnjan za potrebe odabira kandidata, nakon čega će se isti uništiti, sukladno odredbama GDPR-a.

Izbor kandidata bit će izvršen na temelju prijave, a odgovarajući kandidati bit će pozvani na razgovor radi utvrđivanja njihovih znanja, sposobnosti i vještina te dosadašnjih rezultata u radu. Za kandidata koji bude pozvan/a na razgovor, a ne odazove se pozivu i ne pristupi razgovoru, smatrat će se da je povukao/la prijavu na ovaj natječaj.

Prijave s naznakom: „Prijava na Natječaj za zapošljavanje – Edukator/ica“ dostavljaju se isključivo elektronskom poštom na adresu: [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Za sva pitanja prije samoga slanja prijavnice možete nam se obratiti isključivo putem elektronske adrese na [email protected]. Natječaj je otvoren do 20. siječnja 2022. godine.
Zakašnjele i nepotpune prijave neće se razmatrati.
O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni e-mailom.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro