Dostavljači paketa (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
21.10.2017.
Plaća:
1 593 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Njemačka tvrtka PHH zapošljava veliki broj Dostavljača za rad na području Hamburga i okolice.

Opis posla:
- dostava paketa na adrese kombi vozilom

Radno vrijeme:
- isključivo dnevne smjene (između 07:00 i 18:00 sati)
- prosječno se radi 8 sati dnevno (mogućnost prekovremenog rada)
- radni dani: pon – pet (po potrebi subota)
Uvjeti

- potrebno je iskustvo u vožnji kombi vozila, te određena razina fizičke spreme
- nije potrebno znanje njemačkog jezika, nikakve posebne kvalifikacije niti stručna sprema
- uvjet je vozačka dozvola B kategorije
Stručna sprema: NKV
Vozačka dozvola: B
Što nudimo

- prosječna plaća 12.000,00 kn
- u potpunosti je organiziran prijevoz radnika u Njemačku (u većim skupinama svakoga tjedna), radnicima je osiguran skupni smještaj, te je osiguran svakodnevni prijevoz od smještaja do radnog mjesta i natrag
- radnici potpisuju prvi Ugovor o radu na 3 mjeseca (postoji mogućnost stalnog zaposlenja)
- ugovor o radu sklapa se sa njemačkim poslodavcem (njemačko mirovinsko i zdravstveno, dječji doplatak i sl.)
- poslodavac omogućuje isplatu avansa (prije prve plaće)
- mogućnost odlaska u Njemačku i početak rada odmah
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Vozačka dozvola:
B