Dostavljač / Vozač / Dobavljač (m/ž)

Mjesto rada:
Punat
Rok prijave:
28.02.2018.

Welcome Home!

Želite li raditi za poznatu hotelsku grupaciju Falkensteiner Hotels & Residences koja ima više od 30 hotela u Europi? Zanima li Vas rad u dinamičnoj i izazovnoj radnoj atmosferi? Jeste li proaktivni i ambiciozni? Ukoliko su Vaši odgovori potvrdni, hotelska grupacija Falkensteiner Hotels & Residences je upravo ono što tražite!

Nadamo se da ćete se pridružiti našem timu kao:

Dostavljač-vozač-dobavljač (m/ž) - Hoteli Punat d.d.

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Obavljanje osobne dostave dokumentacije i drugih pošiljki
  • Upisivanje odlazne pošte u dostavnu knjigu za otpremu pošte i otprema odlazne pošte
  • Obavljanje prijevoza stvari i osoba po nalogu nadređene osobe
  • Obavlja  druge poslove u sklopu radnog mjesta, sukladno nalogu nadređenih rukovoditelja
  • Obavlja prijevoz putnika po nalogu nadređene osobe

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • Proaktivnost u rješavanju problema
  • Konstantno ulaganje i razvijanje u području rada
  • Dobre komunikacijske i pregovaračke vještine
  • Jedan strani jezik u govoru i pismu
  • Vozačka dozvola B kategorije

ŠTO VAM NUDIMO:

  • Edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanje u rastućoj hotelskoj grupaciji
  • Timski rad u stimulativnom radnom okruženju
  • Dodatna usavršavanja u našoj Falkensteiner Akademiji
  • Posebni uvjeti korištenja usluga u svim Falkensteiner hotelima

Veselimo se vašoj prijavi do 28.02.2018.!

Bacite pogled na svoje buduće radno mesto www.falkensteiner.com