Dostavljač / Skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Koprivnica
Rok prijave:
10.10.2022.

Mjesto rada: sjedište Bakovčica - Koprivnica

Opis posla:
  • dostava robe na prodajna mjesta
  • utovar i istovar
  • briga o preuzetoj robi i dokumentaciji
  • održavanje preuzetog vozila i radne opreme
  • poslovi na pripremi robe u skladištu
  • vrsta posla: Ugovor o radu na neodređeno
Uvjeti:
  • SSS
  • B – kategorija, dozvola za upravljanje viličarom
  • radno iskustvo na sličnim poslovima najmanje 3 mjeseca
  • dozvola za upravljanje viličarom
  • odgovornost u prometu i rukovanju robom
  • spremnost na povremeni boravak na terenu više dana u tjednu
Nudimo:
  • redovita i iznadprosječna fiksna primanja
  • dodaci za eventualni rad nedjeljom i blagdanom i prekovremeni rad
  • plaćeni troškovi prijevoza
  • naknada za topli obrok
  • dodatne nagrade i stimulacije ovisno o učinku
  • rad u jednoj od najuspješnijih tvrtki u regiji, specijaliziranoj za distribuciju zabavne pirotehnike i izvođenje svih vrsta vatrometa i specijalnih i scenskih efekata, koja osim u Hrvatskoj, posluje i u zemljama EU i u Srbiji i BIH
  • ugodno i motivirajuće radno okruženje i dobra ekipa koja je uvijek spremna pomoći
  • mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja
  • popust za zaposlenike
  • jubilarne nagrade
  • prigodne nagrade (božićnica, regres, dar za dijete i slično)
Kratki životopis sa kontakt podacima i opisom radnog iskustva poslati na e-mail [email protected], putem donje 'Brze prijave' ili poštom na adresu ORION d.o.o. P. P. 111, 48000 Koprivnica.