Dostavljač / Skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i okolica
Rok prijave:
30.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Dostavljač/Skladištar (M/Ž)
Mjesto rada: Zagreb i okolica

ODGOVORNOSTI:
• preuzimanje robe po otpremnici dobavljača
• smještaj robe po vrsti i količini na odgovarajuća mjesta u skladištu
• izdavanje robe po narudžbi kupca
• kontrola po izvještaju o neusklađenosti
• pakiranje i prepakiranje robe
• praćenje rokova trajanja robe održavanje urednosti i čistoće radnog mjesta/prostora
• dostava robe
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• posjedovanje vozačke dozvole
• iskustvo u radu na sličnim ili istim poslovima je prednost
• proaktivnost u radu
• spremnost na noćni rad

NUDIMO:
• stimulativna primanja
• mogućnost stalnog zaposlenja direktno kod klijenta

Molimo zainteresirane da se prijave do 30. travnja 2017. putem Brze prijave.
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Vozačka dozvola:
B