Dostavljač na mopedu B kategorije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.05.2018.
Plaća:
od 398 € do 796 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
• Radi se od pon-pet 6-7 sati dnevno. (25 kn/sat).
• Tražimo više ljudi za poslove dostave telegrama i poklona u Rodilišta Sv. Duh, Merkur, Vinogradska, Podobnik i Petrova.
Moped kao i sva potrebna oprema za zaštitu su osigurani.
Obično u vremenima od 11:00 do 14.30 h i/ili 16:30 do 19:30 sati
• Subota i nedjelja po dogovoru
Posebne pogodnosti:
25kn/sat + bonus
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, student servis, sezonski posao
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Vozačka dozvola B kategorije
• odgovornost prema poslu i organiziranost
• točnost u distribuciji, odgovornost, pouzdanost i poštivanje rokova.

Prijavu sa Vašim kratkim životopisom i podacima na mail:

[email protected]

ili putem Brze prijave.
Vozačka dozvola:
B