Dostavljač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
13.04.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
aROMA gelato je sinonim za potpuno prirodni, artizanski gelato i vodeći brend u ovoj djelatnosti na području Hrvatske i regije. Dostupan je na 17 lokacija diljem Hrvatske, od Istre i Dalmacije pa sve do Dubrovnika i Hvara u sklopu vlastitih maloprodajnih poslovnica te franšizernih partnera i HoReCa kupaca. U skladu s ambicioznim planovima širenja, u sezoni 2023. bit ćemo prisutni na preko 50 poslovnica/lokacija, a u narednih nekoliko godina planiramo proširenje na više od 100 lokacija diljem Hrvatske, kao i diljem zemalja EU-a od kojih je prvi korak otvaranje vlastite proizvodnje u Ogulinu 2023. godine. Temelj našeg poslovanja su svakako naši nasmijani zaposlenici, moderne i divno uređene gelaterije, visoka razina standarda popraćena slatkim zadovoljstvom, širokom paletom okusa i zanimljivih must try kombinacija.

Pozivamo te da nam se pridružiš u širenju naše priče i kreiranju novih ideja te da se zajedno s nama upustiš u vožnju Vespom kroz sve nadolazeće aROMA avanture.

U aROMI su uvijek dobrodošli ambiciozni i marljivi kolege koji će sa strašću i željom pristupiti svakom radnom zadatku te graditi svoju karijeru s nama, uz nas. Kao poslodavac svakako ti želimo osigurati sigurno, poticajno, ugodno radno okruženje i kvalitetan tim, stoga te pozivamo da pregledaš naše trenutne slobodne radne pozicije i pridružiš se našem brzorastućem timu. Ako smatraš da imaš dašak aROME u sebi te da posjeduješ pravu ambiciju i motivaciju, aROMA je tvoje sljedeće odredište!

Kako bi naša logistika bila na premium razini kao i naši proizvodi, tražimo osobu za poziciju:

Mjesto rada: Zagreb

Što bi trebao raditi?
• Voziti robu na skladišta na relaciji Ljubljana-Zagreb-Ogulin te prema poslovnicama na području cjelog Jadrana
• Brinuti o utovaru i istovaru robe
• Dostavljati robu na siguran način do naših poslovnica i veleprodajnih partnera
• Brinuti o preuzetoj robi i popratnoj dokumentaciji (otpremnice)
• Brinuti o stanju i čistoći vozila
Posebne pogodnosti:
Što ti za to nudimo?
• Moderni vozni park za sigurniju i udobniju vožnju na radnom mjestu
• Redovnu i stimulativnu plaću uz dnevnice
• Službene kartice goriva, ENC i službeni mobitel
• Osiguranu uniformu/radnu odjeću uz zaštitne rukavice
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Što od tebe tražimo?
• SSS/KV
• Poželjno radno iskustvo od barem 1 godine na istim ili sličnim poslovima unutar ili izvan RH
• Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
• Odgovornost, urednost, fleksibilnost
• Poželjno poznavanje osnova održavanja vozila (zamjene tekućina i sl.), no nije uvjet

Molbu sa životopisom na hrvatskom jeziku pošalji nam putem linka za prijavu.

Poziv u selekcijski postupak uputit ćemo samo kandidatima za koje ocijenimo da odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina