Dostavljač/ica monter/ka  HZZ OGLAS

Poslodavac:
PROSTORIA d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Pustodol Začretski
Rok prijave:
30.06.2022.

Mjesto rada:
PUSTODOL ZAČRETSKI, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: Odgovornost za nadzor utovara, istovara i pretovara robe prema zaprimljenim nalozima, osiguravanje tereta na vozilu sukladno važećim propisima (odgovornost za robu od utovara do realizacije isporuke), odgovornost za kvalitativno, kvantitativno i pravovremeno izdavanje i montažu robe kod klijenata te jamstvo poštivanja zahtjeva u pogledu sigurnosti kod korištenja radnih sredstava i prostora, odgovornost za provođenje definiranih procesa prilikom dostave/montaže (obavezan odvoz ambalaže) i korištenja određenih zaštitnih dodataka (rukavice,nazuvice), rješavanje reklamacija kod klijenta ( intervencija na mehaničkim ili vizualnim dijelovima proizvoda), obavljanje dnevnog pregleda vozila ( Provjera ispravnosti vozila, uređaja na vozilu, čistoće vozila, podmazivanje vozila, čišćenje), zaduživanje i ispunjavanje planova dostave, odgovornost za vođenje svih potrebnih evidencija i izradu izvješća, obavještavanje neposredno nadređenog o svim utvrđenim nepravilnostima vezanim za radne strojeve i transportna sredstva te predlaganje korektivnih i preventivnih radnji, po nalogu neposredno nadređenog otklanjanje manjih kvarova na vozilima i radnim sredstvima u suradnji sa vanjskim suradnicima; Uvjeti: stručna sprema: SSS; smjer logistika, promet, vozačka dozvola B i C kategorije i KOD 95, aktivno poznavanje MS Office paketa, Poželjne kvalifikacije: Vještine rukovanja motornim vozilima, odlično snalaženje u prometu, odlična vještina rukovanja ručnim alatima; sposobnost zaštite reputacije poslodavca u odnosu prema klijentu u postprodajnom procesu, temeljitost i brzina prilikom izvršavanja radnih zadataka, sklonost timskom radu, elokventnost u komunikaciji sa klijentima; znanje engleskog ili njemačkog jezika, dobra fizička sprema; Vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo: plaćen prijevoz, prigodne i godišnje nagrade, dodaci i nagrade za inovacije, prijedloge za poboljšanja proizvodnog procesa, interna školovanja među odjelima, mlad i dinamičan tim. mogućnost stalnog zaposlenja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
121475646
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.