Zagreb Original d.o.o. je tvrka koja se bavi pružanjem usluge smještaja u luksuznim apartmanima i boutique hotelima u gradskim jezgrama Dubrovnika, Zagreba, Rovinja, Beograda i Beča.

Domar (m/ž)
Mjesto rada: Zagreb, centar grada ( ZigZag Apartments)
Broj otvorenih pozicija: 1
Vrsta zaposlenja: puno radno vrijeme, s mogućnošću stalnog zaposlenja

Opis posla:
  • Odgovornost za svakodnevno odrađivanje zadataka iz područja popravaka (elektroinstalacije, vodoinstalacije), montaže namještaja, sanitarija i sl., održavanja hotela i apartmana
  • Kontrola i nabava potrošnog materijala za rad
  • Odgovornost za koordiniranje vanjskih specijaliziranih servisa za održavanje sustava grijanja i/ili hlađenja
  • Vođenje potrebnih evidencija
  • Obavljanje manjih stolarskih popravaka
Uvjeti:
  • Odgovorna, motivirana osoba sa izraženim sposobnostima planiranja i organizacije posla
  • Spretnost u riješavanju različitih zadataka paralelno
  • Polaganje pažnje na detalje, preciznost
  • Pozitivan stav, riješavanje problema s osmijehom
  • Samostalnost u radu, opća snalažljivost
Očekivanja od kandidata:
  • Stručna sprema: min. SSS
  • Višegodišnje radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Jezici: engleski ( prednost )
Što nudimo:
  • Iznadprosječna primanja
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Ugodnu radnu atmosferu
Prijavite se putem Brze prijave do 25.02.2018.

www.zigzag.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare