Domar / Kućni majstor (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.06.2022.

Tepih centar d.o.o. je tvrtka koja preko 27 godina svojim kupcima, uz profesionalnu uslugu i ljubazno osoblje, nudi najveći izbor tepiha, tepisona, staza, PVC podova, laminata, gazišta te kupaonskih garnitura, zavjesa, posteljine, ručnika, opremanja hotela, škola, vrtića i ostalih javnih i privatnih objekata.

Naš asortiman nudimo u 6 gradova Hrvatske na više od 7000 m2 prodajnog prostora - u tri salona u Zagrebu te po jedan u Splitu, Varaždinu, Rijeci, Osijeku i Zadru.

Ovim putem pozivamo Vas da se pridružite našem timu na radnom mjestu:

Zagreb

Opis posla:
  • vrši svakodnevne sitne popravke kvarova
  • obavlja poslove na održavanju objekta (uređenje/održavanje okoliša)

Uvjeti:
  • mlađi umirovljenik
  • NKV – nekvalificirani
  • samostalnost i odgovornost
  • položen vozački

Nudimo:
  • Prijava
  • Zdravstveno
  • ugodnu radnu atmosferu
  • mogućnost rada na neodređeno/određeno vrijeme
  • pola radnog vremena/puno radno vrijeme

Ukoliko smatrate da imate navedene kvalifikacije, te ste spremni za rad u poticajnoj radnoj okolini, dinamičnoj i naprednoj tvrtki pošaljite nam svoje životopise.

Natječaj je otvoren do 07.06.2022.

Svoj životopis s prijavom za posao šaljite na e-mail: [email protected], putem donje Brze prijave,
ili na adresu:

Tepih centar d.o.o.
Slavonska avenija 19B
10132 Zagreb