Domar/ka  HZZ OGLAS

Poslodavac:
INFOBIP d.o.o. za informatičke usluge
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.03.2023.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://infobip.wd3.myworkdayjobs.com/InfobipCareers/job/Zagreb-Croatia/Maintenance-Worker_JR100435
Ostale informacije:
Opis posla: • izvršavati manje popravke poput popravljanja slomljenih brava i slično, • provjeravati upravljačke ploče i električne instalacije kako bi se utvrdili problemi, • instalirati uređaje i opremu te pokretni namještaj prema potrebi, • izvršavati zadatke održavanja poput zamjene žarulja i slično, • koristiti opremu i sustave za provjeru i rješavanje problema (npr. prozračivanje) pomoću uputa za uporabu i potrebnih alata, • provjeravati funkcionalnosti sigurnosnih sustava (npr. požarni alarm), • održavati i kontrolirati sustav za navodnjavanje, • održavati teretanu i teren za squash, • surađivati s radnicima i ostalim stručnjacima tijekom renoviranja i grubog čišćenja nakon većih radova, • izvještavanje upravitelja o tekućim zadacima.
Uvjeti: • diploma srednje škole - po mogućnosti tehničke struke (električar ili strojar), • minimalno 3 godine dokazanog iskustva na istim ili sličnim poslovima, • šire iskustvo iz različitih područja i sposobnost brzog prepoznavanja kvara/poteškoće, a zatim i traženje pomoći vanjskih stručnjaka, • iskustvo u obavljanju rutinskog održavanja, • prilagodljivost i fleksibilnost te spremnost na promjene opisa posla prema potrebi, • fleksibilnost, brzina, okretnost i orijentiranost na probleme, • korištenje engleskim jezikom u govoru, • snažne organizacijske vještine, • dobar fokus na detalje, • reprezentativnost te profesionalan prostup poslu i kolegama/posjetiteljima, • sposobnost održavanja dobrog fokusa tijekom individualnog rada, • sklonost radu s ljudima te timskom radu, • snažne vještine upravljanja vremenom, • vozačka dozvola B kategorije.
Poslodavac nudi: • „onboarding“ program, do interne edukacije, e-učenje, vanjske treninge • globalnu povezanost • konkurentnu plaću • tim koji se brine za svu potrebnu opremu, team building evente i druge organizirane aktivnosti Posao se obavlja u kampusu Alpha Centauri u Zagrebu na adresi Utinjska ulica 29 (Sveta Klara). Prijave se zaprimaju isključivo putem navedenog e-maila: [email protected] ili putem linka: https://infobip.wd3.myworkdayjobs.com/InfobipCareers/job/Zagreb-Croatia/Maintenance-Worker_JR100435
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
130970474
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje