Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 21.04.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Doktor/ica medicine, specijalist pedijatar

- dana
Poslodavac:
Dom zdravlja Krapinsko - zagorske županije
Kategorija:
Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Mjesto rada:
Donja Stubica
Rok prijave:
21.04.2018.
Mjesto rada:DONJA STUBICA, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:5 mjeseci
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:Dom zdravlja Krapinsko - zagorske županije
Kontakt:pismena zamolba: DOM ZDRAVLJA KZŽ, MIRKA CRKVENCA 1, 49000 KRAPINA
Ostale informacije:

Opis posla: poslovi i zadaci dr.med.spec. pedijatra Sukladno odredbi članka 33. Statuta Doma zdravlja Krapinsko-zagorske županije broj: 01/1-313-2009. od 9. 6. 2009. godine, ravnateljica Doma zdravlja Krapinsko-zagorske županije raspisuje NATJEČAJ za prijem u radni odnos: 2. doktor medicine specijalist pedijatar – 1 izvršitelj (m/ž) na neodređeno vrijeme u Specijalističkoj pedijatrijskoj ordinaciji D. Stubica. Uvjeti: – završen integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij medicine – VSS – specijalistički ispit iz pedijatrije – položen stručni ispit – odobrenje za samostalan rad – poznavanje rada na računalu. Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati/kandidatkinje su dužni priložiti: – životopis – preslik dokaza o stečenoj stručnoj spremi (diplome) – preslik uvjerenja o položenome stručnom ispitu – preslik uvjerenja o položenom specijalističkom ispitu – preslik odobrenja za samostalan rad – preslik domovnice – potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o stažu, – uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci do dana objave natječaja (izvornik ili preslik). Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima, ako ispunjava uvjete iz natječaja. Uz prijavu na natječaj dužan je priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i rješenje, odnosno potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo to pravo te dokaz da je nezaposlen. Pisane prijave na natječaj s obaveznim prilozima podnose se na adresu: Dom zdravlja Krapinsko-zagorske županije, 49000 Krapina, Dr. Mirka Crkvenca 1, s naznakom: »Natječaj za zasnivanje radnog odnosa« u roku od 15 dana od objave natječaja u Narodnim novinama. Dom zdravlja Krapinsko-zagorske županije pridržava pravo, djelomično ili u cijelosti, u svako vrijeme poništiti natječaj. O rezultatima natječaja kandidati će biti pisano obaviješteni u roku od 8 dana nakon donošenja odluke o izboru.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:91555104

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare