Doktor/ica medicine/ dr,. med. specijalist -ica opće/obiteljske medicine  HZZ OGLAS

Poslodavac:
Ustanova za zdravstvenu skrb Medicina familiaris
Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
28.02.2023.

Mjesto rada:
ZADAR, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Ustanova za zdravstvenu skrb "Medicina Familiaris" traži motiviranog i stručnog doktora za rad u našoj praksi.
Očekujemo od kandidata: Završenu medicinu
Sposobnost rada u timu i dobre komunikacijske vještine
Pozitivan i profesionalan pristup pacijentima
Želju za stalnim stručnim razvojem i usavršavanjem
Ponudit ćemo: Redovne plaće i beneficije
Dinamičan i zanimljiv rad s različitim pacijentima
Priliku za razvoj profesionalnih vještina i karijere
Rad u moderno opremljenoj praksi s visokim standardima
Specijalizaciju iz obiteljske medicine
Ako ste motivirani i želite raditi u dinamičnom okruženju, pošaljite nam svoj životopis. Razmotrit ćemo sve kandidate bez obzira na njihovo prethodno iskustvo.

Opis posla:
Doktor obiteljske medicine je odgovoran za skrb o zdravlju pacijenata svih dobnih skupina, od 4 godine do starijih osoba. Glavne odgovornosti uključuju: Provođenje pregleda pacijenata i dijagnosticiranje bolesti
Pisanje recepta i propisivanje lijekova
Provođenje rutinskih pregleda, kao što su godišnji pregledi, pregledi žena i pregledi djece
Provođenje preventivnih pregleda i edukacije pacijenata o zdravstvenim temama
Konzultiranje i suradnja s drugim zdravstvenim djelatnicima, poput specijalista, radi najboljeg mogućeg liječenja pacijenata
Pristupanje pacijentima s empatijom i profesionalnošću te rješavanje problema i odgovaranje na pitanja pacijenata
Doktor obiteljske medicine treba imati dobre komunikacijske i interpersonalne vještine, kao i sposobnost rada u dinamičnom okruženju. Treba biti sposoban donositi odluke, brzo reagirati na situacije u hitnim slučajevima i imati dobre organizacijske sposobnosti.
Ustanova Medicina Familiaris će pružiti potrebna stručna usavršavanja, rad u moderno opremljenoj praksi s visokim standardima te priliku za razvoj profesionalnih vještina i karijere.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
129950781
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje