Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 11.04.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Doktor/ica medicine / dermatolog/inja  HZZ OGLAS

- dana do isteka
M1 Med Beauty Croatia društvo s ograničenom odgovornošću za obavljanje zdravstvene djelatnosti
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.04.2020.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike internet
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: i.dikic@m1-beauty.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: traže se doktori medicine / dermatologije koji su zainteresirani i imaju strast prema estetskoj medicini i / ili su već stekli neko prvo iskustvo u području medicinske estetike kao što su dermalni fileri i tretmani protiv bora. Poslodavac nudi lokalnu i međunarodnu obuku po najvišim standardima. Uvjeti: iskustvo s dermalnim filerima i Botoxom nije nužno, ali je prednost. Ako vas zanima ovo radno mjesto, pošaljite svoj životopis i propratno pismo na engleskom jeziku putem veze za prijavu. Stručnia sprema: visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke, Doktorat Potrebne godine iskustva: Biti registrirani liječnik / MP / Jezici: engleski (napredno), hrvatski (izvrsno), prednost njemački Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
106595990
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.