Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 30.04.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Doktor/doktorica medicine

- dana
Poslodavac:
DOM ZDRAVLJA BJELOVARSKO - BILOGORSKE ŽUPANIJE
Kategorija:
Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Mjesto rada:
Bjelovar
Rok prijave:
30.04.2018.
Mjesto rada:BJELOVAR, BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:5 mjeseci
Vrsta zaposlenja:Na određeno; zamjena
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:DOM ZDRAVLJA BJELOVARSKO - BILOGORSKE ŽUPANIJE
Kontakt:osobni dolazak: J.JELAČIĆA 13C, 43 000 BJELOVAR pismena zamolba: J.Jelačića 13c, 43 000 Bjelovar
Ostale informacije:

Opis poslova: poslovi liječnika/ice u ordinaciji obiteljske medicine. Zamjena za vrijeme specijalizacije doktora medicine. Kandidati su uz svoju prijavu dužni priložiti dokumentaciju u presliku, dok će izabrani kandidati biti pozvani da dostave u izvorniku ili ovjerenu presliku i to: životopis, domovnicu, diplomu o završenom studiju, uvjerenje o položenom stručnom ispitu, odobrenje za samostalan rad /licenca/, elektronički zapis odnosno potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO, potvrdu ili osobnu izjavu o poznavanju rada na računalu, vozačku dozvolu. Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola. Za kandidate koji ispunjavaju uvjete natječaja Dom zdravlja pridržava pravo provesti testiranje /provjera znanja, sposobnosti, sklonosti timskom radu, komunikacijske vještine/ kao i usmeni razgovor o čemu će kandidati biti obaviješteni. Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja na temelju posebnog zakona, u prijavi su dužni pozvati se na to pravo te dostaviti dokaze o priznavanju posebnog statusa. Sukladno obvezi iz članka 103. stavka 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, 121/17), objavljujemo poveznicu na internetsku stranicu Ministarstva branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja: https://gov.hr/moja-uprava/hrvatski-branitelji/zaposljavanje/prednost-pri-zaposljavanju/403. Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u roku 8 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama na adresu: Dom zdravlja Bjelovarsko-bilogorske županije, J.Jelačića 13c, 43000 Bjelovar, s naznakom: “za natječaj”. Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Dom zdravlja Bjelovarsko-bilogorske županije pridržava pravo poništenja natječaja. Rezultati natječaja biti će objavljeni na web stranici Doma zdravlja.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:91401379

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare