Doktor dentalne medicine (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.09.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Stomatološka poliklinika ARENA je vrhunska specijalizirana zdravstvena ustanova iz parodontologije, implantologije, protetike, ortodoncije i oralne kirurgije.

Opis posla:
Tražimo doktora dentalne medicine (m/ž) za obavljanje polivalentne stomatološke djelatnosti s naglaskom na protetiku.
Posebne pogodnosti:
- kontinuirana edukacija i znanstveno napredovanje (posjeti stručnim kongresima i simpozijima)
- rad s najnaprednijom tehnologijom
- stimulativna primanja
- izvrsno radno okruženje u mladom i proaktivnom timu
- odličan suportni tim kao potpora medicinskom osoblju - logistika, marketing, HR...
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS, studij dentalne medicine
- položen državni ispit
- odobrenje za samostalan rad
- poznavanje rada na računalu (MS Office, Windows)
- tečno poznavanje engleskog jezika; poznavanje drugog stranog jezika je prednost (talijanski ili njemački)
- srdačna i vedra osoba kojoj je uvijek zadovoljan pacijent na prvom mjestu
- praćenje novih trendova i tehnologija iz branše
- odgovornost, detaljnost, samoinicijativa u radu
- ljubav prema poslu
- sklonost timskom radu

Ukoliko ispunjavate navedene uvjete i imate želju postati članom našeg tima, pošaljite nam svoj CV putem donje Brze prijave ili putem e-maila: [email protected].
Sve prijave kandidata biti će razmotrene u najvećoj povjerljivosti, a povratno ćemo se javiti samo kandidatima koji uđu u najuži izbor.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro