Doktor dentalne medicine (m/ž)

16 dana
Poslodavac:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
Kategorija:
Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Mjesto rada:
Hrvatska, Rijeka
Rok prijave:
01.02.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta: Naton ljudski potencijali d.o.o. traži:

DR. DENTALNE MEDICINE m/f
Mjesto rada: Hrvatska, Rijeka

Zainteresirani smo za kandidate s više ili manje godina iskustva za poziciju Doktora Dentalne medicine ili za poziciju Dentalnog asistenta.

Poslodavac je moderna poliklinika u Rijeci i te u slučaju angažmana kandidata očekuje se preseljenje na lokaciju rada budući da se radi o stalnom zaposlenju.Poslodavac ne financira smještaj, no može pomoći oko pronalaska istog. Početak rada, probni rok te uvjeti se definiraju direktno s klijentom u slučaju obostrane zainteresiranosti.
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Primorsko-goranska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Za naveene pozicije od kandidata se očekuje:
• završen studij Dentalne medicine za doktore te dozvola za rad u struci, eventualne dodatne edukacije ili moguća specijalizacija za senior kandidate
• završena viša ili srednja medicinska škola za dentalne asistente te dozvola za rad u struci
• iskustvo rada u struci je prednost, no nije uvjet
• želja za učenjem i razvijanjem unutar struke
• znanje engleskog jezika je uvjet, znanje talijanskog jezika je prednost
• profesionalnost, ljubaznost, odgovornost, rad u timu i suradnja s kolegama, proaktivnost, znanje rada s ljudima/ pacijentima, preciznost i fokusiranost te spremnost na edukaciju
• spremnost na relokaciju u Rijeku

Molimo poslati najnoviji životopis s fotografijom s nazivom pozicije za koju se prijavljujete na e-mail adresu lana.ljubas@natonhrcroatia.com

ŽIVOTOPIS
• životopis na hrvatskom ili engleskom jeziku do maksimalno 2 stranice (molba nije potrebna)
• obvezan datum i mjesto rođenja
• poželjna prigodna fotografija novijeg datuma u zaglavlju životopisa
• obvezan važeći kontakt e-mail adresa i mobilni telefon
• navesti radno iskustvo po periodima s punim nazivom poslodavca te mjestom rada
• navesti u životopisu koje stomatološke zahvate ste sposobni samostalno odraditi, ako jeste
• ukoliko imate reference iz drugih klinika ili sa studija, možete ih staviti u privitak
• možete nam također navesti i Vaša neto okvirna mjesečna očekivanja za navedenu poziciju ili bilo koja druga očekivanja koja smatrate relevantnim

Kandidate molimo da prate e-mail korespondenciju za eventualne dogovore oko termina razgovora.
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Naton ljudski potencijali d.o.o.
Adresa:Zvonimirova 2/III, 10000 Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Internet adresa:www.natonhrcroatia.com

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare