Doktor dentalne medicine (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska, Rijeka
Rok prijave:
12.12.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. traži:

DR. DENTALNE MEDICINE m/f

Zainteresirani smo za kandidate s više ili manje godina iskustva koji se žele razvijati u struci.
Poslodavac je moderna dentalna klinika u Rijeci te u slučaju angažmana od kandidata se očekuje preseljenje u Rijeku ili okolicu budući da se radi o stalnom radnom odnosu s mogućnosti napredovanja.
Poslodavac ne financira smještaj. Početak rada je po dogovoru.
Sukladno znanju i iskustvu kandidata dogovaraju se uvjeti rada, ugovor i visina plaće.
Klinika je moderna te ima velik i kvalitetan tim ljudi.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Od kandidata se za svaku traženu poziciju očekuje prigodno obrazovanje (završen studij dentalne medicine za stomatologe, eventualne dodatke edukacije ili moguće specijalizacija za senior kandidate te završenu višu ili srednju školu za medicinsku ili dentalnu sestru, ili slično. )
Iskustvo rada u struci, želja za učenjem i razvijanjem unutar struke, znanje engleskog jezikai/ili talijanskog jezik je prednost.
Od kandidata se očekuje profesionalnost, ljubaznost, rad u timu i suradnja s kolegama, marljivost, znanje rada s ljudima/ pacijentima, preciznost i fokusiranost na edukaciju i rad.

Molimo poslati najnoviji CV s fotografijom (poželjno) te dužinom do 2 stranice s nazivom pozicije za koju se prijavljujete u predmetu e-maila na adresu [email protected]

OBVEZAN STANDARD ŽIVOTOPISA
• životopis na hrvatskom ili engleskom jeziku do maksimalno 2 stranice(molba nije potrebna)
• obvezan datum i mjesto rođenja
• poželjna prigodna fotografija novijeg datuma u zaglavlju životopisa
• obvezan važeći kontakt e-mail adresa i mobilni telefon
• navesti radno iskustvo po periodima s punim nazivom poslodavca te mjestom rada
• navesti u životopisu koje stomatološke zahvate ste sposobni samostalno dobro odraditi
• ukoliko imate reference iz drugih klinika ili sa studija, možete ih staviti u privitak
• možete nam također navesti i Vaša neto okvirna mjesečna očekivanja za navedenu poziciju ili bilo koja druga očekivanja koja smatrate relevantnim

Kandidate molimo da prate e-mail korespondenciju za eventualne dogovore oko termina razgovora.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet