Doktor dentalne medicine (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska, Rijeka
Rok prijave:
08.11.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. traži:

DR. DENTALNE MEDICINE m/f
Mjesto rada: Hrvatska, Rijeka

Zainteresirani smo za kandidate s višegodišnjim iskustvom, no mogu nam se javiti i kandidati s manje iskustva (1-2 godine) koji se žele razvijati u struci.
Poslodavac je moderna dentalna klinika u Rijeci, te u slučaju angažmana od kandidata se očekuje preseljenje u Rijeku ili budući da se radi o stalnom radnom odnosu. Poslodavac ne financira smještaj.
Sukladno znanju i iskustvu dogovaraju se uvjeti rada kao i kompletan angažman/ugovor i visina plaće.
Uvjeti rada su atraktivni, radi se u modernom okruženju i u dobrom timu.

Početak rada je po dogovoru.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Od kandidata za svaku poziciju se očekuje prigodno obrazovanje (završen studij za dr.dentalne medicine, završenu višu ili srednju školu za medicinsku ili dentalnu sestru te iskustvo rada u struci, želju za učenjem, razvijanjem unutar struke, znanje engleskog jezika; talijanski jezik je prednost.
Od kandidata se očekuje profesionalnost, ljubaznost, rad u timu i suradnja s kolegama, marljivost, znanje rada s ljudima/ pacijentima.

Molimo poslati najnoviji CV s fotografijom te dužinom do 2 stranice s nazivom pozicije za koju se prijavljujete u predmentu e-maila na adresu [email protected]

OBVEZAN STANDARD ŽIVOTOPISA
- životopis na hrvatskom ili engleskom jeziku do maksimalno 2 stranice (molba nije potrebna)
- obvezan datum i mjesto rođenja
- obvezna prigodna fotografija novijeg datuma u zaglavlju životopisa
- obvezan važeći kontakt e-mail adresa i mobilni telefon
- navesti radno iskustvo po periodima s punim nazivom poslodavca te mjestom rada

Kandidate molimo da prate e-mail korespondenciju.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski