Djelatnik za utovar - istovar prtljage (m/ž)

Mjesto rada:
Zračna luka Munchen, Njemačka
Rok prijave:
25.09.2018.
Plaća:
od 1 593 € do 1 991 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
- utovar i istovar aviona i prtljage
- otpremanje prtljage do aviona i natrag
- ostale radne obaveze oko pripreme aviona za polijetanje i nakon slijetanja
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- Nema noćnih smjena
- Mogučnost uvažavanja posebne potražnje u vezi radnog rasporeda
- Neograničeni radni ugovor sa mogučnosću preuzimanja nakon 9 mjeseci
- Stimulativni bonusi i novčane premije
- Plačeno školovanje i doškolovanje
- Neto plaća cca. 1400-2200 eura, sa dodacima za rad u smijenama, božičnicom i novčanom bonusom za godišnji odmor
- Plaćeni putni troškovi za dolazak na posao
- Osiguran popust u kantini na poslu
- Besplatna radna odjeca i oprema
- Besplatan parking direktno na aerodromu
- Pomoć i savjetovanje pri odabiru zdravstvenog osigranja i otvaranje bankovnog računa (bankovni račun sa bonusom od 50 eura)
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- fizička i zdravstvena spremnost
- spremnost za rad vikendom i za vrijeme praznika
- poznavanje Njemačkog jezika u govoru i pismu
- EU vozačka dozvola B kategorije
- potrvda o nekaznjavanju (ne starija od 6 mjeseci)
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B