Djelatnik za regrutaciju (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.12.2018.

MADRIA GmbH je prepoznatljiva Njemačka tvrtka sa sjedištem u Munichu. MADRIA GmbH se pozicionirala na tržištu kao pouzdana tvrtka kada je u pitanju upravljanje hotelskim objektima i kampovima u nekoliko država. Djelujemo u Njemačkoj, Austriji, Sloveniji, Hrvatskoj, BiH, Srbiji te Crnoj Gori.

Trenutno zapošljavamo:

Djelatnika za regrutaciju (m/ž)
Opis posla:
  • poslovi na zapošljavanju novih djelatnika (kadrovski poslovi) na MADRIA projektima te regrutacija novih potencijalnih klijenata i partnera.
  • početak rada - 01.01.2019.
Uvjeti:
  • znanje poslovnog Hrvatskog riječnika
  • znanje njemačkog jezika
  • znanje engleskog jezika
  • iskustvo na poslovima zapošljavanja djelatnika
  • iskustvo na poslovima regrutacije novih partnera i djelatnika
Što nudimo?
  • radno vrijeme od ponedjeljka do petka sa slobodnim vikendima (subota i nedjelja)
  • rad u renomiranoj njemačkoj kompaniji koja posluje u 8 država
  • rad u dinamičnom okruženju.
  • radno vrijeme: 09:00 - 17:00h (pon. - pet.)
  • plaća: 6000,00 kn netto

Prijavite se na e-mail: [email protected] ili Brzom prijavom.

Madria GmbH
Feringastraße 6, 85774 München, Deutschland
Telefon: 098 756 908, Kontakt osoba: Tomislav Poznić