Djelatnik za razvoj aplikacija (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
26.08.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Auro Domus je hrvatska novčarska institucija specijalizirana za trgovinu zlatom. Diljem Hrvatske nudimo usluge otkupa zlata i srebra, prodaje investicijskog zlata, te mjenjačkog poslovanja, kao i kriptomjenjačnica.

Trenutno pojačavamo naš tim IT alkemičara koji zlato marljivo pretvaraju u brojke i slova, baze podataka, web shop te stvaraju ostala informatička čuda i aplikacije.

Pridruži nam se na poziciji:

Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo?
- Razvoj web / mobilnih aplikacija
- Praćenje najnovijih web tehnologija
- Najmanje 1 godina iskustva u radu sa javascriptom
- Poznavanje front-end frameworka (React, Vue, Angular..), sa naglaskom na React / React native
- Dobro poznavanje HTML-a i CSS-a
- Razumijevanje rada Web protokola i tehnologija, RESTful Web servisa
- Proaktivnost, odgovornost i sposobnost samostalne organizacije svog rada
- Strast prema programiranju i želju za učenjem
- Obavezan portfolio s dosadašnjim radovima

Prednost:
- Poznavanje back-end frameworka (npr. Express)
- Poznavanje relacijskih i nerelacijskih baza podataka (SQL, MongoDB)

Što nudimo?
- Stimulativna primanja
- Dodatne edukacije
- Priliku za rad na međunarodnim projektima
- Zanimljive i izazovne projekte

Ohrabrujemo te da nam se javiš ukoliko se i djelomično prepoznaješ u oglasu te posjeduješ dio odlika i performansi koje tražimo. Pogledaj i naš drugi oglas u kojem tražimo djelatnika za razvoj web stranica. Od tebe se očekuje želja za učenjem i spremnost na rad, a mi za svaku poziciju imamo profesora Baltazara koji te može podučiti :)

Poznavanje rada na računalu:
napredno