Djelatnik za rad u skladištu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
- osiguravati ispravno i uredno skladištenje robe
- provoditi ispravno zaprimanje robe, povrat robe te zbrinjavanje otpisane robe
- pravilno upravljati paletama i ambalažom
- voditi odgovarajuću popratnu dokumentaciju i evidencije
- pridržavati se utvrđenih propisa, procesa i smjernica vezanih uz područje rada
- učinkovito surađivati s nadređenim osobama i ostalim odjelima u prodajnoj jedinici
- dostava Zagreb i okolica
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- obvezna vozačka dozvola B kategorije
- poželjno iskustvo rada na skladištu i dostava (nije uvjet)
- pouzdanost, odgovornost, organiziranost
- timski rad, prilagodljivost I otvorenost za učenje

Svoju prijavu sa životopisom i motivacijskim pismom šaljite isključivo putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B