Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 03.04.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Djelatnik za rad u grafičkoj doradi (m/ž)

- dan do isteka
Mjesto rada:
Čakovec
Rok prijave:
03.04.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
- rad na strojevima u grafičkoj doradi (stroj za savijanje araka, stroj za klamani uvez, stroj za meki uvez, spiralni uvez, sabiranje, trorezač)
- rad na ručnim operacijama u grafičkoj doradi
Posebne pogodnosti:
Nudimo stalni radni odnos i stimulativna primanja, poticajno radno okruženje.
Mjesto rada je Čakovec.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- prednost znanje rada na strojevima u grafičkoj industriji i knjigoveške vještine
- profesionalnost, odgovornost, urednost i točnost u izvršavanju radnih zadataka

Svoje prijave sa životopisom dostaviti osobno na adresu:
dr. lvana Novaka 38, Čakovec
ili putem linka za Brzu prijavu.

Datum početka obrade osobnih podataka je od dana prijave na oglas. Period zadržavanja podataka je do zaključenja procesa selekcije.