Djelatnik za ispomoć u kuhinji (m/ž)

3 dana do isteka
Mjesto rada:
Vorarlberg, Austrija
Rok prijave:
05.12.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg poslovnog partnera u mjestu Vandans, Austrija tražimo ISPOMOĆ U KUHINJI (m/ž)!

Vaš novi dom / o poslodavcu

„Nudimo višestruke mogućnosti aktivnog provođenja slobodnog vremena. Naša ponuda podrazumijeva razne aktivnosti od vožnju planinskom željeznicom preko Waldseilparka, Flying-Foxa, Alpine-Coaster-Golma, škole skijanja pa do vlastitih gastronomskih i smještajnih objekata.“

Što vam nudimo
• Plaća 1.500,00 euro netto mjesečno za petodnevni radni tjedan
• Plaća 1.900,00 euro netto mjesečno za šestodnevni radni tjedan
• Regulirano radno vrijeme od 08.00 – 16.30 sati
• Smještaj u jednokrevetnim sobama
• 13. u 14. plaća proporcionalno prema odrađenim mjesecima
• Sezonski ugovor od 12.12. do 09.04.2023

Posebne pogodnosti
• Besplatna sezonska karta

Mjesto rada: 6773 Vandans, Vorarlberg, Austrija, Inozemstvo
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, sezonski posao
Županija:
Država:
Austrija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Što od vas očekujemo
• Znanje njemačkog jezika na razini A1
• Odgovarajuće radno iskustvo
• Spremnost na timski rad

Što trebate učiniti
• Pošaljite svoj životopis i jednu sliku na: bewerbung@eurocareergroup.eu
• Mi ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku i dogovoriti daljnji proces obrade
• Ako imate pitanja, telefonski nas možete kontaktirati radnim danom na: 095 553 8151 ili na 095 383 5899
Strani jezik:
njemački

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:
Adresa:
Kamik 24, 52100 Pula
Županija:
Istarska županija
Telefon:
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.