Djelatnik u skladištu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb - Sesvete
Rok prijave:
25.11.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
HGSPOT Grupa je kompanija koja teži ka ostvarenju visokog tehnološkog napretka kroz upravljanje razrađenim tehnološkim sustavima i uslugama, koje smatramo uistinu bitnim faktorom uspješnog razvitka. Sveukupni razvitak je orijentiran prema našem poslovanju, kao i samom stručnom razvitku naših djelatnika kroz postizanje visoke razine uključenosti u sve dijelove poslovanja njihovim znanjem i ljubavlju prema tehnologiji i tehnološkim inovacijama.

U ostvarenju vizija i misije oslanjamo se na kompetentnost naših zaposlenika. Kao dinamična kompanija u rastu, želimo osnažiti naš tim te tražimo osobu za radno mjesto Djelatnik u skladištu (m/ž)

Opis poslova - preuzimanje, smještanje i čuvanje robe - pakiranje i pripremu za prodaju - otprema robe - suradnja sa kolegama iz proizvodnje - primopredaja poslova i proizvoda u smjeni.

Vašu prijavu sa životopisom možete poslati na zaključno do 25.11.2021. na [email protected]
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u skladištu
- preciznost, predanost i spremnost na učenje, komunikativnost
- sposobnost obavljanja više zadataka istovremeno
- marljivo obavljanje posla sukladno uputama

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina