Djelatnik u rezervacijskom centru (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
13.11.2018.
Bluesun Hotels & Resorts je jedan od najvećih hrvatskih hotelskih lanaca u čijem se sastavu nalazi 15 hotela smještenih na 5 prekrasnih lokacija – Bol na Braču, Brela, Tučepi, Starigrad Paklenica i Marija Bistrica. Bluesun je sustav sa smještajnim kapacitetom od preko 5.000 kreveta koji se povrh odmorišne odlikuje kongresnom, sportskom i wellness ponudom.

Naša najveća vrijednost su naši zaposlenici te u svrhu unapređenja poslovanja tražimo osobu za radno mjesto:

Komunikativni ste i volite rad s ljudima? Želite steći iskustvo i razvijati svoje vještine u turizmu? Postanite dio uspješnog Bluesun tima!

MJESTO RADA: Zagreb

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:
  • Komunikacija s gostima i poslovnim partnerima
  • Komunikacija putem telefona (inbound i outbound), e-maila i chat-a na hrvatskom i stranim jezicima
  • Kalkulacija troškova smještaja i ostalih usluga (transferi, izleti, wellness usluge i sl.)
  • Podrška gostima (Customer care)
  • Unos rezervacija u sustav
  • Vođenje dnevne statistike poziva i rezervacija
  • Ispunjavanje osobnog prodajnog plana
  • Administracija podataka
  • Rad u 2 smjene (jutarnja i popodnevna) i vikendima za vrijeme visoke sezone (3.-10. mjesec) uz slobodne dane
POTREBNA ZNANJA I ISKUSTVO:
  • Od Vas očekujemo visoku motiviranost i predanost u obavljanju navedenih zadataka, te usmjerenost k ostvarenju poslovnih ciljeva
  • Minimalno VŠS
  • Minimalno 6 mjeseci radnog iskustva na sličnim poslovima (prednost u hotelijerstvu i turizmu)
  • Izvrsno poznavanje engleskog i njemačkog jezika (minimalno B1 razina)
  • Poznavanje još jednog stranog jezika (talijanski, ruski, francuski, češki, poljski ili dr.) je prednost
  • Poznavanje MS Office-a (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • Poželjno poznavanje Ticketing sustava (Zendesk, OTRS ili sl.)
  • Razvijene komunikacijske i prodajne vještine
  • Visoka razina poslovne komunikacije
  • Preciznost, organiziranost, odgovornost, fleksibilnost
  • Sposobnost brzog učenja (i spremnost na isto) i obavljanja više zadataka istovremeno
ZA VAS OSIGURAVAMO:
  • Rad na određeno vrijeme – sezonski posao u trajanju od 9 mjeseci s mogućnošću stalnog ugovora
  • Rad u dinamičnom okruženju i mladom timu
  • Kontinuiranu edukaciju i uvođenje u posao kroz mentorstvo
  • Mogućnost nagrađivanja za ostvarene uspjehe
  • Fleksibilnost pri formiranju satnice
Iskoristite priliku za razvoj i prijavite se za posao u Bluesunu – mjestu dobre energije!