Djelatnik u radu sa solarnim elektranama (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i okolica - terenski rad
Rok prijave:
28.01.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
tuta blu d.o.o. tvrtka je koja se bavi prodajom i implementacijom solarnih elektrana u kućanstva i tvrtke, dio smo jedne od najbrže rastućih industrija vezanih uz obnovljive izvore energije sa preko 1000 ugrađenih solarnih elektrana.

Zbog povećanja obima posla tražimo djelatnike za radno mjesto:

Djelatnik u radu sa solarnim elektranama (m/ž).
- terenski rad Zagreb i okolica

Opis posla:

- rad na montaži solarnih elektrana
- izrada ponuda prema klijentima.

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- poželjno elektrotehničko predznanje no nije neophodno
- prednost vozačka dozvola B kategorije
- radno iskustvo nije važno.

Jezici: engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno).

Što nudimo:
- mogućnost napredovanja
- stimulativna primanja
- rad u dinamičnoj atmosferi
- rad s najmodernijom tehnologijom.

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave.'
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B