Djelatnik u proizvodnji i montaži PVC i ALU stolarije (m/ž)

4 dana
Poslodavac:
Moding - Graus d.o.o.
Instalacije, održavanje, popravak, Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.09.2019.

Opis radnog mjesta: Tvrtka Moding-Graus d.o.o. uspješno posluje već 20 godina, osnovana je 1999. g. i bavi se proizvodnjom aluminijskih i PVC prozora, vrata i montažnih fasada. Stalnim ulaganjem u razvoj tvrtke jamčimo kvalitetne proizvode i zadovoljne kupce te stoga tražimo dodatne djelatnike koji će htjeti učiti i stručno i odgovorno obavljati radne zadatke.

Tražimo djelatnike u proizvodnji PVC i ALU stolarije (m/ž).

Opis posla: izrada PVC i ALU stolarije, demontaža stare stolarije, montaža nove stolarije.
Posebne pogodnosti:Nudimo mogućnost napredovanja i zaposlenja na neodređeno vrijeme.
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme
Županija:Grad Zagreb, Zagrebačka županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- u obzir dolaze bravari / monteri / pomoćni radnici u proizvodnji
- sklonost učenju, rad u grupi, rad s ručnim alatima, rad s strojevima, točnost i preciznost
- potrebna vozačka dozvola B kategorije
- poželjno iskustvo
- stručna sprema: NKV, PKV, KV, VKV, srednja stručna sprema
- vozačka dozvola: B kategorije

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave.
Vozačka dozvola:B

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Moding - Graus d.o.o.
Adresa:1. Poljski put 19, 10090 Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Internet adresa:www.moding-graus.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare