Djelatnik u proizvodnji baklava (m/ž)

Mjesto rada:
Donji Stupnik
Rok prijave:
07.12.2022.

Opis posla:

Na ovoj poziciji imat ćete priliku raditi u našem brzorastućem internacionalnom timu na poslovima proizvodnje baklava i ostalih slastica, a Vaši glavni zadaci bit će:

  • priprema sirovina i ambalaže prema unaprijed zadanim nalozima
  • rad na postrojenju za izradu tijesta
  • rad na izradi, rezanju, pečenju i ukrašavanju baklave
  • sudjelovanje u ostalim procesima proizvodnje
  • rad na pakiranju
  • održavanje čistoće opreme i radnog mjesta
  • ispunjavanje potrebne dokumentacije i radnih naloga

Uvjeti:

  • odgovornost i pouzdanost
  • sklonost timskom radu
  • urednost i preciznost
  • prednost za ovo radno mjesto imaju kandidati s radnim iskustvom u istim/sličnim poslovima, no navedeno nije uvjet prijave - kod kandidata je najvažnija motiviranost za rad u ovom području.

Što nudimo:

  • rad na određeno u punom radnom vremenu uz mogućnost stalnog zaposlenja
  • stabilna i stimulativna primanja
  • prigodne nagrade (božićnice, uskrsnice)
  • rad u poticajnom i dinamičnom okruženju
  • naknada za minuli rad po napunjenoj svakoj godini staža
  • mogućnost napredovanja i dodatnog usavršavanja
  • rad na puno radno vrijeme, u jutarnjoj ili po potrebi popodnevnoj smjeni
  • po potrebi rad subotom, ali ne više od dvije subote u mjesecu
  • neradne nedjelje i blagdani