Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 08.07.2022. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Djelatnik u prodaji solarne opreme (m/ž)

- dan do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.07.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
SolarShop vodeći je maloprodajni lanac solarne opreme u Hrvatskoj sa 10 godina postojanja. Ističemo se sa kvalitetnom paletom proizvoda, brzom uslugom, originalnim rješenjima te stručnim kadrom. I dalje širimo naše poslovanje te tražimo pojačanje u timu.

Opis posla
- svakodnevna komunikacija s kupcima
- rad na blagajni, organiziranje dostava
- upoznavanje i rad sa solarnim proizvodima
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- mogućnost napredovanja
- plaća: od 6000 do 7500 kn
Vrsta posla:
stalni radni odnos

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- poznavanje osnova elektro struke
- želja za učenjem o solarnoj opremi
- rad u timu
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro