Djelatnik u prodaji i skladištu (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
06.12.2021.
Plaća:
od 531 € do 664 € neto  (Kalkulator plaće)

Stipsa d.o.o. poduzeće je osnovano 1991. godine. Specijalizirano je za grijanje i regulaciju grijanja. Uvoznici smo programa norveških niskotemperaturnih električnih grijalica Glamox i programa podnog električnog grijanja istaknutog proizvođača Elektra. Kroz dugogodišnji rad, znanjem, stečenim iskustvom i kvalitetnim prodajnim asortimanom, uvijek nastojimo udovoljiti zahtjevima i potrebama kupca o čemu govori i niz referenci.

Split

Opis posla:

  • poslovi u prodaji i skladištu
  • prodaja i informiranje kupaca o artiklima iz prodajnog program
  • pružanje informacija o uvjetima kupnje i isporuke
  • izrada ponuda i računa
  • rad s robom na skladištu pakiranje priprema za otpremanje
  • vođenje skladišnih evidencija

Znanja i kvalifikacije:

  • srednja stručna sprema
  • potrebne 2 godine radnog iskustva
  • poznavanje trgovačkih poslova
  • vozačka dozvola B kategorije
  • iskustvo u vožnji kombi vozila
  • osnovno znanje rada na računalu

Molimo prijavite se na email: [email protected] ili putem donje 'Brze prijave'.

stipsa.eu