Djelatnik u poslovnici (m/ž)

Mjesto rada:
Osijek, Dubrovnik
Rok prijave:
20.10.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našu sestrinsku tvrtku W2C potražujemo četiri djelatnika na slijedećim pozicijama:

Djelatnik u W2C poslovnici

Dio svakodnevnih poslova:
- praćenje i razumijevanje transakcija na blockchainu,
- sposobnost identifikacije problema kod neuspješnih transakcija, te davanje adekvatnog i profesionalnog objašnjenja klijentu (voditelj).
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- iskustvo u radu s ljudima
- želja za učenjem i napredovanjem na području rada s kripto valutama
- dobre komunikacijske i prodajne vještine
- dobro snalaženje u kompleksnim situacijama

Dodatne informacije:
Idealan kandidat bi trebao imati osnovno predznanje o kriptovalutama (kako funkcioniraju, zašto postoje te u koju svrhu se koriste); poznavati osnovne razlike među vrstama kriptovaluta (npr. BTC I ETH), na koje probleme mogu naići njihovi korisnici te kako ih potencijalno rješiti.

Potrebno je znanje o načinu kreiranja wallet-a; razlike između javnog i privatnog ključa; te važnosti sigurnosti same pohrane privatnog ključa.