Djelatnik u odjelu prodaje stručnih edukacija (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Profesionalna smo izdavačka kuća za poreznu, računovodstvenu i pravnu literaturu. Dio smo međunarodne skupine Verlag Dashöfer sa sjedištem u Njemačkoj, prisutni smo na hrvatskom tržištu od 2005. godine. Specijalizirani smo za stručnu i osobnu edukaciju putem online portala te organizaciju edukacija, seminara i konferencija.

Što radimo?
- objavljujemo stručnu online literaturu
- organiziramo seminare, konferencije i tečajeve
- omogućujemo učenje putem online seminara i video seminara
- razvijamo nove proizvode i usluge koje će našim klijentima pomoći u profesionalnom radu
- klijentima pružamo aktualne informacije iz područja: računovodstva, poreza, radnog prava, zaštite na radu, zaštite okoliša, zaštite osobnih podataka, javne nabave, te pokrivamo i teme menadžerskih i informatičkih vještina

Naša su najveća prednost naši zaposlenici koji vlastitim angažmanom, dinamikom i timskim radom doprinose uspjehu tvrtke Verlag Dashöfer. Svojim zaposlenicima nudimo mogućnost razvoja u sigurnom i ugodnom radnom okruženju, te se veselimo svim budućim kolegama!

Uslijed povećanja opsega posla i daljnjeg uspješnog rasta tvrtke, u Zagrebu imamo potrebu proširiti kadar na 2 radne pozicije, tražimo iskusne i odgovorne osoba za rad na sljedećoj poziciji:

Opis posla:

- prodaja stručnih edukacija - seminara, konferencija, tečajeva i online stručnih portala tvrtke Verlag Dashofer
- uredski, ali dinamičan posao kroz rad isključivo sa poslovnim subjektima – privatni i javni sektor RH
- prezentiranje i prodaja telefonskim putem
- podrška i angažiranost u planiranju prodajnih aktivnosti
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- radno vrijeme pon-pet, 08:00 - 16:00 sati (vikendi slobodni)
- ugovor na neodređeno (s probnim radom od 6 mjeseci)
- stabilna i vrlo motivirajuća primanja
- mogućnost napredovanja
- rad u ugodnom okruženju
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS ekonomskog i trgovačkog smjera
- dobro poznavanje MS Office-a
- e-mail poslovna komunikacija
- razvijene komunikacijske vještine
- profesionalnost, dinamičnost i angažiranost
- pismenost i pedantnost
- ljubaznost i bonton u poslovnom razgovoru
- brzina i snalaženje u novonastalim situacijama
- timski duh i odgovornost u obavljanju samostalnih poslova
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro