Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 22.03.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Djelatnik u odjelu financija i računovodstva (m/ž)

- dana
Poslodavac:
posao.hr (za klijenta)
Kategorija:
Ekonomija, računovodstvo i financije
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.03.2018.

Opis radnog mjesta: Za svoje potrebe tražimo profesionalnu osobu za rad na navedenoj poziciji. Ako ste pozitivna, dinamična, motivirana, komunikativna i odgovorna osoba koja ima traženo iskustvo rada prijavite se za sljedeće radno mjesto:

Djelatnik u odjelu financija i računovodstva (m/ž) - Zagreb

Radni zadaci:
• kontira složenije poslovne promjene iz svoje nadležnosti i odgovornosti
• knjiži i kontrolira temeljnice analitičkih evidencija za Glavnu knjigu
• evidentira poslovne promjene u pomoćnim evidencijama
• sastavlja mjesečne, godišnje obračune i druge izvještaje
• obračunava primanja djelatnika
• izrađuje procedure procesa i poslova iz svoje nadležnosti i odgovornosti te ih usklađuje s izmjenama u poslovnim procesima
• surađuje s poslovnim bankama, državnim institucijama i dužnicima
• prati i primjenjuje računovodstvene politike i Međunarodne standarde financijskog izvještavanja
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Grad Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Traženi uvjeti za radno mjesto:
• najmanje VŠS/bacc., isključivo ekonomskog smjera
• najmanje 2 godine radnog iskustva
• aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• izvrsno poznavanje uredskih programa (MS Office)
• radno iskustvo u području računovodstvenih poslova
• poželjno iskustvo kontiranja složenijih računovodstvenih poslova
• poželjno iskustvo kontroliranja i knjiženja temeljnica analitičkih evidencija u Glavnoj knjizi i pomoćnim evidencijama
• poželjno iskustvo sastavljanja godišnjih obračuna i financijskih izvještaja
• poželjno iskustvo izrade i usklađenja procedura iz svoje nadležnosti i odgovornosti
• poželjno iskustvo suradnje s poslovnim bankama, državnim institucijama i dužnicima te unutarnjim i vanjskim kontrolama i revizijama
• poželjno poznavanje i primjena MSFI-a
• usmjerenost na detalje, analitičke vještine, sklonost samostalnom radu

Nudimo vam:
• rad u poticajnom i dinamičnom radnom okruženju
• mogućnost daljnjeg osobnog i profesionalnog razvoja

Rok za podnošenje prijava na natječaj je 06.04.2018. godine.
Minimalna stručna sprema:Viša škola
Strani jezik:engleski
Potrebno radno iskustvo:dvije godine
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare