Djelatnik u grafičkoj pripremi (m/ž)

Mjesto rada:
Čakovec
Rok prijave:
03.04.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zbog povećanja obima posla tražimo djelatnika:

Djelatnik u grafičkoj pripremi (m/ž) - 1 izvršitelj

Opis posla:
- izrada i prilagodba dostavljenih grafičkih priprema za tisak
- provjera ispravnosti zaprimljenih file-ova za tisak
- definiranje napusta, štanci i cut linija za tisak i CNC obradu
- izrada grafičkog dizajna prema uputi klijenta
- grafička obrada fotografija i krivulja
- rad na strojevima za digitalni tisak, UV tisak i CNC obradu
- i drugi grafički poslovi prema potrebi posla
Posebne pogodnosti:
Nudimo stalni radni odnos, stimulativna primanja, rad u dinamičnom okruženju, te rad na najnovijim strojevima za digitalni i UV tisak te CNC obradu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS//SS
- radno iskustvo, te želja za stalnim usavršavanjem
- pouzdanost i preciznost
- potrebno poznavanje programa: Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign, MS Office

Svoje prijave sa životopisom dostaviti osobno na adresu:
dr. lvana Novaka 38, Čakovec
ili putem linka za Brzu prijavu.

Datum početka obrade osobnih podataka je od dana prijave na oglas. Period zadržavanja podataka je do zaključenja procesa selekcije.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro