Djelatnik u gelateriji (m/ž)

Zadar, Bol na Braču, Stari Grad Hvar, Senj, Krk, Lovran, Pula, Verudela, Novigrad (Istarski), Umag, Umag-Stella Maris
Rok prijave:
09.07.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
aROMA Global je sinonim za potpuno prirodni, artizanski gelato i vodeći brend u ovoj djelatnosti na području Hrvatske i regije. Trenutačno, aROMA gelato je dostupan na 8 lokacija u Hrvatskoj, od Istre do Dubrovnika i Hvara, a imamo ambiciozne planove širenja zahvaljujući kojima ćemo u narednih 5 godina biti prisutni na više od 100 lokacija u zemlji te proširiti doseg i u inozemstvo.

Tražiš sezonski posao koji nudi odlična primanja, vrhunsku radnu atmosferu i dane ispunjene slatkim zadovoljstvom? Pridruži nam se, postani dio priče koja osvaja Hrvatsku i uživaj u vrhunskom prirodnom sladoledu!

Ono što će ti se sigurno svidjeti su i fleksibilni uvjeti radnog vremena. Lako ćemo se dogovoriti za termine koji ti odgovaraju, tako da se na ovaj oglas možeš javiti i ako si student, ukoliko si već zaposlen ali bi želio dodatno zaraditi, a dobrodošli su i umirovljenici!

Vjerujemo da su naši djelatnici najbolji ambasadori našeg brenda i da zadovoljni zaposlenik znači i zadovoljne kupce.

Uz natprosječna osnovna primanja, kvalitetan rad dodatno nagrađujemo

Sezonskim zaposlenicima pružamo komforan smještaj i plaćene troškove dolaska u mjesto rada na početku sezone te povratka kući na kraju sezone

Nudimo edukacije i stalne prilike za napredak

Mogućnost kreditiranja nakon 30 dana zaposlenja

Proizvodimo vrhunski sladoled zbog kojeg će svaki radni dan biti „la dolce vita“ :)

Pojačavamo naš tim i tražimo pouzdanu, samostalnu i organiziranu osobu za radno mjesto:

Opis posla

• aktivno sudjelovanje u prodaji proizvoda
• izlaganje i prezentiranje asortimana
• rad na blagajni
• ljubazno i kulturno ophođenje prema kupcima
• održavanje higijenskih standarda

Mjesto rada: Zadar, Bol na Braču, Stari Grad Hvar, Senj, Krk, Lovran, Pula, Verudela, Novigrad (Istarski), Umag, Umag-Stella Maris
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
• rad u profesionalnom, ambicioznom timu i poticajnoj radnoj okolini
• odlična primanja uz izuzetne bonuse
• želja nam je da studenti i učenici postanu dio našeg prodajnog tima
• plaćeni smještaj i putni troškovi za djelatnike zaposlene izvan mjesta stanovanja
• poticajnu zabavnu radnu atmosferu i odlične kolege u timu
• rad od 6/7h dnevno, 6 dana u tjednu, 1 dan slobodan
• potičemo zapošljavanje ljudi u timu (prijateljice, prijatelji, sestre, kolegice i sl.) s kojima biste radili u istoj smjeni i/ili po dogovoru s ostalim kolegama
• neprekidno stručno usavršavanje i mogućnost rada tijekom cijele godine
Vrsta posla:
sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• radno iskustvo poželjno, ali nije uvjet
• fleksibilnost rada u smjenama, vikendima, tijekom sezone
• odgovornost prema poslu i orijentacija na kupca
• timski rad, kreativnost i urednost pri radu
• volja i želja za stjecanjem novih znanja i izazova
• samo punoljetne osobe

Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju prijavite se putem linka za prijavu.