Djelatnik na skiliftovima / Lift operater (m/ž)

3 dana do isteka
Mjesto rada:
Neustift / Stubaital, Tirol, Austrija
Rok prijave:
05.12.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg poslovnog partnera u Stubaitalu-u, Austrija tražimo DJELATNIKE NA SKILIFTOVIMA / LIFT OPERATERE (m/ž)

Ključni podaci:
• Radi se od listopada 2022. do kraja travnja ili svibnja 2023. godine (ovisno o tome koliko dugo će biti snijega).
• Plaća: ca. 1.650 eura netto (bez premija, dodataka, prekovremenih!!!)
• Radno vrijeme: otprilike 06.50/07.20 – 16.30/17.00
• Smještaj u jednokrevetnim sobama s vlastitom kupaonicom (oko 110 eura mjesečno).
• Smještaj se nalazi u blizini centra, prijevoz do radnog mjesta je organiziran timskim busevima (vožnja oko 20 min.)!
• Na raspolaganju je radna odjeća: vrlo kvalitetna, od glave do pete, također i skijaške cipele i skije, sunčane naočale, rukavice, itd.

Tvoji zadaci:
• Pomoć pri ulasku i izlasku iz žičare
• Rad s lopatom (razgrtanje) oko žičare
• Nadziranje sustava i ostali potrebni poslovi pri radu žičare
Posebne pogodnosti:
Posebne pogodnosti
• Besplatno skijanje – i na ostalim skijalištima u dolini
• Besplatan ručak radnim danima te jako povoljan neradnim danima
• 20% popusta na kupnju u sportskoj trgovini
• 25% popusta za korištenje bazena i saune
Vrsta posla:
sezonski posao
Županija:
Država:
Austrija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Što od tebe očekujemo
Znanje njemačkog jezika na razini A2 i više
• Prednost imaju oni koji znaju skijati

• Spretnost u radu
• Timski si igrač?
• Spreman si pomoći i prijateljski si nastrojen?
• U najboljem slučaju, imaš iskustva u radu s gostima?
• Važno ti je da se radi vani, u prirodi – ne strahuješ od lošeg vremena?

Što trebate učiniti
• Pošaljite svoj životopis i jednu sliku na: bewerbung@eurocareergroup.eu
• Mi ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku i dogovoriti daljnji proces obrade
• Ako imate pitanja, telefonski nas možete kontaktirati radnim danom na: 095 553 8151 ili na 095 383 5899
Strani jezik:
engleski, njemački

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:
Adresa:
Kamik 24, 52100 Pula
Županija:
Istarska županija
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.