Djelatnik na blagajni (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.11.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Autopraonica Szabo d.o.o. započinje svoj rad 1996. godine s vizijom modernog poslovanja i pružanja vrhunske usluge koja se s godinama prilagođavala te razvijala u korak s promjenama.

Svakodnevno radimo na motivaciji, edukaciji, promicanju timskog rada i vlastite odgovornosti prema poslu kod zaposlenika koja pritom utječe na kvalitetu rada.

Moramo istaknuti kako su naša najveća vrijednost naši zaposlenici. Kroz uhodan sistem poslovanja i dobru radnu atmosferu zajedno pružamo najbolju uslugu pranja i njege vozila u Zagrebu.

Opis posla
Naplaćivanje usluga čišćenja vozila.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- redovita primanja
- stimulacije
- rad u dvije smjene
- osigurana radna odjeća
- rad u dinamičnom i timski orijentiranom okruženju
- mogućnost stalnog zaposlenja i napredovanja
- interne edukacije
Vrsta posla:
stalni radni odnos, student servis

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- iskustvo je prednost, ali nije uvjet - u obzir dolaze i osobe koje nemaju iskustva, ali imaju volje za radom
- u obzir dolaze i studenti
- odgovornost
- komunikativnost
- temeljitost
- urednost

Prijave možete dostaviti putem linka za prijavu ili osobnim dolaskom od 09:00 h do 12:00 h (pon-pet).
Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za Brzu prijavu ili telefonski na broj +385 99 435 3283.