Djelatnik/ica nabave  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
Karlovac
Rok prijave:
15.06.2023.

Mjesto rada:
KARLOVAC, KARLOVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
OPIS POSLA: poštivanje radnih procesa tvrtke i izvršavanje zadataka po nalogu direktora,
briga o uređajima ENC-a (stanju na računima), kartici i ostaloj dokumentaciji potrebnih za odlazak na teren,
nadzor i provedba podrške s tele operaterima i Internet dobavljačima,
odlazak u nabavu potrošnog materijala,
organizacija službenih putovanja djelatnika (smještaj, prijevoz i sl.),
prikupljanje potrebnih ponuda i naručivanje proizvoda potrebnih za tvrtku D-color d.o.o. prema nalogu odgovornih osoba uz samostalni prikup,
vođenje pismene evidencije za inventuru i nabavu potrošnog materijala te alata potrebnog za vršenje djelatnosti temeljem informacija iz nadležnih odjela tvrtke,
vođenje i arhiviranje dokumentacije vezan uz odvoz opasnog i komunalnog otpada,
reklamacije kupaca i dobavljača (korespodencija i administrativno rješavanje),
obavljanje poslova organizacije prikupa pošiljaka s kurirskom službom
svakodnevno provjeravanje i odgovaranje na pristigle mailove,
praćenje, administrativna podrška i realizacija provedbi i prijava na lokalne i međunarodne javne pozive, poticaje i projekte,
prijem stranaka (smješta klijenta u salu za sastanke, donosi kavu i sok/vodu po potrebi i zove osobu s kojom klijent ima sastanak)
održavanje čistoće prostorija toaleta, kuhinje i prostora peći (posebno u zimskim uvjetima), te gašenje radijatora na kraju radnog dana, održavanje čistoće unutar i izvan prostorija tvrtke

Nabava zadanih potrepština za tvrtku : Nabava alata
Potrošnog materijala
Ubrusa
Sredstava za čišćenje
Pomoćnog alata
Željeza
Šerafa, tipli, čavala
Uredskog pribora
Računala
programa
Namještaja
Kontrola nabavljenog

Koordinacija cjelokupnog procesa nabave Odlazak na teren
Održavanje stanja zaliha
Suradnja sa kolegama drugih odjela
Rješavanja reklamacija

Javljati se isključivo na mail: [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133818590
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje