Djelatnik / Djelatnica za obavljanje jednostavnijih poslova u proizvodnji

Mjesto rada:
Dolenjska, Slovenija
Rok prijave:
07.07.2023.

Workforce je regionalna HR tvrtka koja posluje u zemljama Adriatica, i dnevno surađujemo sa preko 1000 klijenata i 12 000 djelatnika. Prisutni smo na tržištu sa jednim ciljem, da pomognemo tvrtkama da budu što uspješnije u zapošljavanju i prevladaju sve HR izazove. Uz visoku profesionalnost i predanost naših kolega, stalno potičemo razvoj poslovanja naših klijenata pružajući kvalitetnu, fleksibilnu i sveobuhvatnu HR podršku.

Naš klijent i prije svega razvojni dobavljač koji djeluje na globalnom tržištu automobilske industrije, a koji posluje u Dolenjskoj, traži osobe za obavljanje jednostavnijih poslova u proizvodnji.

Jeste li precizni i posebno volite raditi u mladom i inovativnom timu? Prijavite za oglašeno mjesto!

Lokacija: Dolenjska, Slovenija

Opis poslova:

  • Razni poslovi u proizvodnji
  • Provedba kontrolnih aktivnosti
  • Skeniranje materijala, proizvoda i tisak etiketa
  • Ostali radovi prema uputama upravitelja

Očekujemo:

  • Slično radno iskustvo je poželjno, ali nije uvjet
  • Spremnost na rad u tri smjene
  • Točnost i motiviranost za rad
  • Vozniški izpit B kategorije

Nudimo Vam:

  • Radni odnos na određeno vrijeme uz mogućnost dugoročne suradnje
  • Mentorstvo i obuka na radnom mjestu
  • Mogućnost zaposlenja odmah
  • Redovna i stimulativna plaća
  • Mogućnost razvoja karijere, studiranje uz rad
  • Uredno, dinamično i poticajno radno okruženje
  • Isplata nagrade za inovativne prijedloge

Za dodatne informacije nazovite 041 607 479 ili pišite na [email protected].

Prijave molimo putem donjeg prijavnog linka.

www.workforce.hr