Djelatnik / djelatnica u prodaji u dentalnom turizmu  HZZ OGLAS

Poslodavac:
STOMATOLOŠKA ORDINACIJA DR. MARINA ADRIANA JEŽINA
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
21.06.2023.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Hrvojeva 10, 21000 Split
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: - provodi poslovni plan i marketing strategiju u dentalnom turizmu - predstavlja i upoznaje potencijalne i sadašnje korisnike dentalnih usluga sa novim konceptima, izrađuje plan terapije te ponude - obavlja prodaju uz primjenu profesionalnih metoda prodaje, te poštivajući profesionalnu etiku
- brine o naručivanju i distribuciji medicinskih, dentalnih proizvoda - kontinuirano prati situacije na tržištu, sakuplja podatke o konkurenciji i konkurentnim proizvodima - radi na terenu s kupcima i krajnjim korisnicima dentalnih usluga - koordinira i priprema aktivnosti vezane uz prezentacije, izlaganja na stručnim skupovima, seminarima, sajmovima, prisustvovanje istima i promovira medicinske proizvode - snosi odgovornost za ostvarenje planiranog prometa po kupcima i po proizvodima - istražuje mogućnosti plasmana novih i postojećih dentalnih usluga - priprema i izvršava plan aktivnosti koji su dogovoreni - transparentna prezentacija dentalnih usluga u u Europi a i globalno - pomoci korisnicima dentalnih usluga u odabiru izvrsitelja sa dugorocnim ciljem
• godišnj rast broja zadovoljnih korisnika dentalnih usluga. Uvjeti: - Dr. dentalne medicine, diplomirani ekonomist prodaje - prednost osobama s iskustvom - dobro poznavanje Office programa i snalažljivost u novom programskom okruženju - spremnost na kontinuirano usavršavanje zbog specifičnosti robe - pouzdanost, razvijene komunikacijske vještine, timski rad - vozačka dozvola B kategorije i poznavanje barem jednog stranog jezika , engleskog jezika.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133559384
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje