Djelatnik/djelatnica na montaži bazenske tehnike i opreme  HZZ OGLAS

Poslodavac:
PLAN ADRIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Mjesto rada:
Novi Vinodolski
Rok prijave:
31.03.2023.

Mjesto rada:
NOVI VINODOLSKI, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
pisana zamolba: Plan Adria d.o.o., Industrijska 21a, 52100 Pula s
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: Ugradnja elemenata bazenskog sustava i bazenske tehnike prilikom procesa izgradnje bazena
Odlazak na gradilišta prema unaprijed dogovorenom rasporedu, suradnja sa ostalim izvođačima na gradilištu
Vođenje evidencije o ugrađenom materijalu, izrada radnog naloga
Puštanje bazenskog sustava u pogon nakon kompletno odrađenog posla
Servis bazenske tehnike i bazenskog sustava
Kontinuirano usvajanje znanja o proizvodima, seminari, prezentacije i slično
Komunikacija i rad sa ostalim odjelima unutar kompanije
Uvjeti: SSS, poželjno usmjerenje tehničke struke, elektroinstalacije, vodoinstalacije
Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
Proaktivna, pozitivna, organizirana i komunikativna osoba, samostalnost u radu
Sklonost timskom radu
Prema potrebi rad na terenu van mjesta stanovanja
Rad na puno radno vrijeme
Redovna primanja
Plaćeni prekovremeni rad
Novčana paušalna naknada za podmirenje troškova prehrane
Naknada troškova prijevoza na posao i s posla
Trening prije početka samostalnog izvršavanja poslova
Rad u timu, u ugodnoj i kolegijalnoj radnoj atmosferi
Plaćeni terenski dodatak u slučaju terenskog rada
Zamolbu i životopis poslati na adresu: Plan Adria d.o.o., Industrijska 21a, 52100 Pula s naznakom „ZA NATJEČAJ – DJELATNIK/CA NA MONTAŽI BAZENSKE TEHNIKE I OPREME“ ili putem E-mail adrese: [email protected] Kandidati će naknadno biti obaviješteni o terminima za razgovor.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
130262928
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje