Djelatnik/ca u skloništu za životinje  HZZ OGLAS

Poslodavac:
UDRUGA POBJEDE
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
16.12.2022.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: skrb o životinjama i unaprjeđenje i održavanje Skloništa - hranjenje, čišćenje i šetnje pasa, briga o ozlijeđenim psima, sudjelovanje u programima socijalizacije pasa,
vođenje potencijalnih udomitelja kroz proces udomljenja,
rad s volonterima i posjetiteljima u Skloništu - pomoć u organiziranju volontera, edukacija i pomoć u izvođenju volonterskih aktivnosti volontera unutar Skloništa, izvođenje pasa u šetnju volonterima i posjetiteljima i slično.

Uvjeti: prethodno iskustvo s psima; razvijene organizacijske vještine i visok stupanj empatije; sklonost timskom radu, komunikativnost i spremnost na dinamičnu radnu atmosferu.
Prednost položeni vozački B kategorija (aktivan/na vozač/ica). Prijava treba sadržavati životopis i motivacijsko pismo.
Početak rada predviđen je za kraj studenog. Ugovor na određeno uz mogućnost trajnog zaposlenja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128556717
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje