Djelatnik/ca na iznajmljivanju i naplati opreme i sredstava  HZZ OGLAS

MJESNO PODUZEĆE, društvo s ograničenom odgovornošću za odvodnju i djelatnost marina
Mjesto rada:
Tribunj
Rok prijave:
05.06.2023.

Mjesto rada:
TRIBUNJ, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
osobni dolazak: ZAMALIN 22, 22212 TRIBUNJ
pisana zamolba: Zamalin 22, 22212 Tribunj
Ostale informacije:
Opis poslova: - poslovi naplate pristojbi za usluge iznajmljivanja sredstava (suncobrana, ležaljki, opreme za slobodno vrijeme i vodene sportove, atrakcije i druge zabave, ulaznice...)

- vođenje evidencije o realizaciji prometa, dnevni polog utrška,
- pružanje informacija korisnicima usluga,
- prihvat i sakupljanje sitnog otpada u djelokrugu rada,
- odgovornost za dodijeljena sredstva za rad i opremu,
- stručno i ekonomično upravljanje imovinom i opremom,
- provodi mjere zaštite i sigurnosti za vrijeme obavljanja poslova,
- ostali poslovi po nalogu neposrednih rukovoditelja (voditelja ili direktora). Uvjeti za radno mjesto djelatnik na iznajmljivanju i naplati opreme i sredstava: - vrsta zaposlenja: sezonski rad 01.06.-30.09., - stručna sprema: SSS, VKV, KV, PKV, NKV, - minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (prednost), - probni rad jedan (1) mjesec. Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti: - životopis, - dokaz o stručnoj spremi, - osobna iskaznica (preslika), - potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje – elektronički zapis o radnom stažu, - uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak (ne starije od mjesec dana). Prijave s potrebnom dokumentacijom, podnose se u roku od 15 dana od dana objave natječaja, neposredno ili poštom s naznakom „Natječaj za zasnivanje radnog odnosa – ne otvarati“ na adresu Mjesno poduzeće d.o.o., Povjerenstvo za postupke natječaja za zasnivanje radnog odnosa, Zamalin 22, 22212 Tribunj. Podnošenjem prijave na natječaj kandidati daju suglasnost Mjesnom poduzeću d.o.o. da kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati njihove osobne podatke isključivo u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka. Mjesno poduzeće d.o.o. zadržava pravo poništenja Natječaja u cijelosti ili dijela natječaja ne navodeći pritom razloge poništenja. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Kandidati koji budu udovoljavali formalnim uvjetima natječaja biti će pozvani na razgovor. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni službeno putem web-stranice www.tribunj.hr/Mjesno-komunalno-poduzece. Poslodavac s kandidatima sklapa ugovor na određeno vrijeme.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
132976170
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje