Djelatnica / Djelatnik na poslovima rada u HR agenciji

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.11.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražiš izazov....

Zaduženja:
• Dogovaranje sastanaka, kontaktiranje postojećih i potencijalnih klijenata, priprema materijala za prezentacije i sastanke
• Priprema treninga (edukacija)
• Obrada evaluacija polaznika te vođenje baze podataka
• Kontaktiranje klijenata, osposobljavanje za prodajne sastanke, slanje ponuda
• Evaluacija podataka posjeta tajnih gostiju i kupaca

Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• Rad u dinamičnom izazovnom okruženju kako u HR tako i u regiji
• Profesionalni razvoj
• Rad na raznovrsnim projektima s klijentima iz različitih sektora gospodarstva u Hrvatskoj i susjednim zemljema
rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje, student servis
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
• Želju za učenjem i napredovanjem u prodajnom sektoru (HR i Turizam)
• Visok nivo prezentacijskih i komunikacijskih vještina
• Izvrsno snalaženje u MS Office
• Izvrsno poznavanje engleskog i još jednog stranog jezika
• Spremnost na prilagođavanje
• Sposobnost kvalitetnog rada na više projekata istovremeno
• Efikasnost
• Fleksibilnost

Prijava isključivo putem e-maila: [email protected]

Životopis poslati na 1 stranici A4 formata sa slikom i popisom znanja, vještina, kompetencija te priložiti motivacijsko pismo do max. 200 riječi.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski, i bilo koji drugi
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro