Disponent u prijevozu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.04.2018.

CAT Logistika Tereti d.o.o. je član Groupe CAT (www.groupecat.com), međunarodne logističke kompanije. Groupe CAT je prisutna u većini Europskih zemalja. Nudimo svojim kupcima cijeli niz usluga od projektiranja logističkih rješenja do konačne distribucije povjerenih proizvoda, koristeći nova globalna rješenja.

CAT Logistika Tereti d.o.o.

traži osobu na poziciji

[Mjesto rada: Zagreb]

Opis poslova:

  • optimizacija iskorištenja prijevoznih sredstava u mreži distribucije
  • dodjeljivanje prijevoznih zadataka redovnim linijama
  • organizacija dodatnih prijevoznih sredstava
  • pripremanje prijevozne dokumentacije u TMS-u
  • svakodnevno popunjavanje slobodnog kapaciteta vozila na postojećim linijama
Uvjeti:
  • Znanje stranih jezika: Engleski jezik poželjno
  • Znanje na računalu: Dobro, MS Office
  • Ostala znanja: poznavanje elementarnih prijevozničkih pojmova (kapaciteti i nosivosti vozila, prijevozna dokumentacija)
  • Poželjne osobne karakteristike kandidata: odgovorna osoba, dinamična osoba, razvijene radne navike, komunikativna osoba, dobro podnošenje stresnih situacija
Radno vrijeme: 7.00 - 15.00, PON-PET ; 15:00 - 23:00 PON-PET (tjedan za tjedan)
Mjesto rada: 10090 Zagreb, Josipa Lončara 4
Početna bruto plaća: 7.714,58 HRK bruto mjesečno + prijevoz (zet)
Vrsta zaposlenja: ugovor na neodređeno uz probni period od 6 mjeseci
Start: Travanj 2018

Prijava kandidata:
Ako ste spremni zajedno s nama graditi svoju i našu uspješnu budućnost, mi ćemo vam pružiti priliku i povjerenje - proslijedite nam putem linka svoju prijavu s motivacijskim pismom i životopisom ili na e-mail adresu [email protected], najkasnije do 30.04.2018. godine

Kontakt osoba: Miroslav KNEZ (+38598284400)

Napomena: poziv u daljnji selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima za koje ocijenimo da odgovaraju svim traženim uvjetima iz natječaja. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu.