Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 22.11.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Direktor maloprodaje (m/ž)

- dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb – Kutina
Rok prijave:
22.11.2020.

Mjesto rada: posao se obavlja na relaciji Zagreb - Kutina

DIREKTOR MALOPRODAJE (m/ž)

Opis posla:

  • organizira i vodi poslove prodaje
  • vrši istraživanje i analizu tržišta
  • izrađuje i realizira godišnji plan prodaje i vodi brigu o realizaciji plana
  • prati i analizira rezultate prodaje i izvještava Upravu
  • osmišljava strategiju prodajnih cijena
  • prati propise i regulative, te implementira iste u poslovanje firme i priprema različite izvještaje
  • aktivno se uključuje i sudjeluje u definiranju i organizaciji svih poslovnih procesa
  • ugovara nove poslove
  • prati tržište i poslovanje konkurenata
  • organizira logistički proces u prodaji
  • izrađuje plan obilazaka i hodogram

Uvjeti:

  • potrebna stručna sprema VŠS/VSS
  • potrebno radno iskustvo 2 godine na sličnim poslovima

Želite li postati dio uspješnog tima, prijavite se putem linka za Brzu prijavu.